Laat berichten zien
Pagina's: [1]
1  Algemeen / Trefpunt / Re: Omgeving Noordholland, waar gaan we beulen??? Gepost op: Augustus 03, 2010, 18:15:45
zijn er morgenochtend ook nog mensen op schellinkhout?
2  Algemeen / Trefpunt / Re: Help! Gepost op: Juli 31, 2010, 16:14:10
Het aantal leden bij Airtime Katwijk is de laatste jaren explosief gegroeid. Het kitesurfen is enorm populair geworden en nog steeds is de sport groeiende. Airtime Katwijk is één van de eerste en volgens onofficiële berichten de grootste kitesurfvereniging in Nederland.

Om de veiligheid op onze locatie te kunnen waarborgen hebben wij maatregelen moeten nemen. Onder andere is het niet meer mogelijk om daglid te worden. Beginnende kitesurfers of dagtoeristen kunnen terecht op een aantal alternatieve locaties zoals Noordwijk-noord en Langervelderslag.

Wij hopen dat er begrip is voor het feit dat bij ons de veiligheid de hoogste prioriteit heeft. Op deze manier hopen wij nog lang van de start- en landingsvergunning te kunnen genieten.


aldus airtime.. (blijkt dus een spot te zijn waar van je lid moet zijn)

het was echter gewoon een vraag. Niet dat ik in het water met mn kite aan het klooien ben, en dat er iemand staat te schreeuwen langs de kant.. Ik ben liever die dingen even voor..
3  Algemeen / Trefpunt / Re: Omgeving Noordholland, waar gaan we beulen??? Gepost op: Juli 30, 2010, 20:18:59
 ThumpsUp dat wordt een wekker zetten! ik zal er zijn..
4  Algemeen / Trefpunt / Re: Omgeving Noordholland, waar gaan we beulen??? Gepost op: Juli 30, 2010, 20:07:23
wie o wie gaat er morgen ochtend naar schellinkhout?  ik ben beginner en zal graag met een gevorderde kiter mn kite op willen laten..

kan iemand een tijdstip indicatie geven? thanks
5  Algemeen / Trefpunt / Re: Help! Gepost op: Juli 30, 2010, 18:19:42
hey Tim, das niet duur! wel onbeperkt mag ik hopen?
thank DD, ik zal het op die spots iig even vragen!

spiffy, ik kon het dus ook niet meer vinden. mijn kite onderzoek duurt ook al een maand of 2... heb ook idioot veel gelezen, maar ben even kwijt waar ik wat heb gelezen...

morgen ga ik na lange voorbereiding aan de slag, is er nog iemand die naar schellinkhout of zandvoort gaat. en me even wilt assisteren met het één en ander?
6  Algemeen / Trefpunt / Re: Help! Gepost op: Juli 30, 2010, 17:05:14
idefixe, nog een klein vraagje...

Ik dacht ergens gelezen te hebben dat je bij bepaalde spots een soort van entree bewijs moet kopen, of lid worden of zoiets. kan je me vertellen welke spots dat zijn?

thanks  ThumpsUp
7  Algemeen / Trefpunt / Re: HELP!! Gepost op: Juli 30, 2010, 17:00:06
dank idefixe!

ik heb bij een shop in zandvoort een badit3 van 11m gekocht, en een brunotti onyx board 130/40.

de shop medewerker zei dat ik het daar prima kon proberen, en als ik dan nog vragen had, kon ik gemakkelijk even bij hun langs gaan.. vandaar de voorkeur aan zandvoort.

het zal morgen overal wel druk zijn.. schellinkhout is idd ook een optie..
8  Algemeen / Trefpunt / Help! Gepost op: Juli 30, 2010, 16:38:52
wie o wie wilt me helpen?

m'n 3 daagse cursus heb ik afgerond. Ik heb enkele meters kunnen maken... ben vandaag druk bezig geweest om alle gear bij elkaar te scharrelen, en wil dus morgen als het ff kan het water op  Grin

zandvoort een optie? ik ben wel een beginner, met een nieuwe kite waar ik nog geen vaar-uren mee heb gemaakt...

als iemand me wilt assisteren zal helemaal  ThumpsUp zijn..

groet jan

[edit] Jan, welkom op kitehigh. Ik moet alleen consistent zijn in het niet toestaan van capslock titels ander word het een zooitje.
Pagina's: [1]


© 2002 - 2025 Kitehigh

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.