Laat berichten zien
|
Pagina's: 1 [2] 3
|
26
|
Algemeen / Trefpunt / Re: Kiters uit Rotterdam , meld je!
|
Gepost op: April 05, 2013, 10:25:05
|
vanmiddag prima vanaf 15.00 op de zandmotor
waar parkeren jullie daar nu altijd? Ik vind dat altijd zo'n takke eind lopen, zet ik m'n auto verkeerd?
Machiel vrijenhoeklaan dan helemaal naar achter rijden.. Goeie warming up.
|
|
|
31
|
Algemeen / Buitenland & Travel / Re: Welke maat kite Australie
|
Gepost op: Januari 03, 2013, 19:37:50
|
Ben net terug uit Australie, ook de oostkust van Cairns naar Melbourne gedaan. Gezien ik was backpacken heb ik mn kites thuis gelaten. Heb in Byron Bay een middag een kite gehuurd, was erg nice zonder wetsuit! Wel vrij lichte wind idd dus had een 12. Rest van de tijd voornamelijk met golfsurfen bezig geweest... de nationale sport daar!
heb jij er spijt van dat je geen kite spullen hebt mee genomen. ik zit even in dubio wat te doen aangezien ik ook ga backpacken en wat jij en meer mensen al aangeven dat het meer golfsurfen is aan de oostkust. vraag me af of het de moeite waard is.
|
|
|
33
|
Algemeen / Buitenland & Travel / Re: Welke maat kite Australie
|
Gepost op: Januari 02, 2013, 16:53:53
|
hi
eind januari ga ik voor aantal maanden naar Australië begin in melbourne en verder dat zien we daar wel. is het mee nemen van mijn gear aan te raden voor het beginnen aan de oost kust? nu weet ik dat de west kust beter is voor het kiten...misschien mensen ervaringen mee aan de oostkust in begin van het nieuwe jaar?
greetz
|
|
|
36
|
Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Beginnen met springen.
|
Gepost op: December 16, 2012, 21:05:43
|
mooi topic
op dit nivo ben ik ook,leren springen en poppen wat geeft het een kick als je goed neer komt en weer verder kunt varen hihi
wat bij mij vaak het geval is als ik wil springen dat mijn voet uit mijn bindingen schiet, of dat ik teveel draai dat ik toeside neer kom ook prima maar niet de bedoeling.of gewoon op mijn rug in het water beland:P
wie kan mij hier tips over geven
|
|
|
47
|
Algemeen / Trefpunt / Re: Kiters uit Rotterdam , meld je!
|
Gepost op: November 03, 2012, 00:25:02
|
Zo was lekker varen met de 7. Ik was op playa en wat een rust daar. Was in het begin als enige op het water. Niet echt verstandig maar wel lekker.
Klopt het dat 10 minutenwaarnemingen voor HvH geen windkracht meer weergeeft.
Ja dat had ik ook in de gaten,beetje jammer.
|
|
|
|