Laat berichten zien
|
Pagina's: 1 [2] 3 4 ... 14
|
29
|
Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Van bularoo naar..
|
Gepost op: Februari 02, 2009, 21:26:04
|
Ik probeer ook kleine prijskaartjes te vinden, maar een Bandit koop je nu als je lang kijkt voor 550 euro..... Dan zou ik toch maar voor de Max gaan. Zoiets als een Raven,Fuel,Torch lijkt me toch scared.
|
|
|
30
|
Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Van bularoo naar..
|
Gepost op: Februari 02, 2009, 21:21:44
|
Ik vaar ook een Bularoo... en ik heb precies dezelfde mening als jij!! Ik flyboard alleen niet, wat mischien nog een tip voor je zou kunnen zijn (want je zoekt een redelijke air denk ik) is een Gaastra Max uit 2008, deze koop je nu voor helemaal niks. (Ik heb Morres zijn review gelezen, en nog wat pb'tjes gestuurd waar goed op geantwoord is... bedankt Morres trouwens ![Wink](http://www.kitehigh.nl/forum/Smileys/classic/wink.gif) ) Verder ben ik als Bularoo vaarder een beetje bang om gelijk over te stappen op iets hardcores zoals een Torch of Fuel... eigenlijk zou je de Max hier ook een beetje bij kunnen tellen. Je zou ook nog een overjarige Bandit kunnen kopen. Suc6
|
|
|
31
|
Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: North Jaime Pro of Youngblood?
|
Gepost op: Februari 02, 2009, 21:16:09
|
Wel fijn, dat je er ff bij schrijft uit welk jaar je de Jaime Pro gaat kopen..... Ik vaar zelf de 2006 en vind hem geweldig. Ik heb nog ff bij VanDenBerg in de 09 gestaan, en dat zijn echt de meest lekker straps/pads die der zijn.. boardje zag er ook erg goed uit. Maar aan de Jaime Pro 09 hangt nu wel een ongelofelijk hoog prijskaartje, een vriend van me vaart the Youngblood 08 en een Bandit 08.. het bevalt hem erg goed, en het prijskaartje is ook een stuk minder. Ik denk dat je op alle 2 de boards goed kan doorgroeien. Zou je niet gewoon een overjarig 08 boardje voor 200/250 euro moeten kunnen vinden?, dat heb ik namelijk met mijn board gedaan, en kan er nog steeds lekker op varen. Ik zou als ik jouw was een North Youngblood '08 kopen... aangezien het slechte weer heb je lekker veel tijd om een leuk prijsje uit te zoeken. Suc6
|
|
|
33
|
Army of KiteLounge / KiteLounge / Re: Vrouwenpolder, verslagje
|
Gepost op: Februari 01, 2009, 20:55:14
|
Mooi verslagje.. Ik heb laatst het topic gestart over Choc, waar trouwens heel veel op is gereageerd, en sites onderzocht. Kan je wat meer vertellen over welk board bij je in aanmerking komt?
|
|
|
Pagina's: 1 [2] 3 4 ... 14
|
|