Laat berichten zien
Pagina's: [1]
1  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: North Gonzalez footpads asymmetrisch Gepost op: Juli 17, 2011, 22:32:30
Vandaag langsgeweest bij de winkel. Daar kwam al snel de schroevendraaier tevoorschijn en niet veel later zat alles op de juiste plek.

Uiteindelijk had ik het inderdaad makkelijk zelf gekund. Maar naast dat ik vind dat je voor de prijs van het board een zekere afwerking mag verwachten denk ik ook dat ze anders niet te weten komen dat ze boards afleveren waarvan de pads niet goed zijn gemonteerd. En verder ben ik ook lui :-)

Bedankt voor alle reacties!
2  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: North Gonzalez footpads asymmetrisch Gepost op: Juli 17, 2011, 00:02:25
Bedankt voor de reacties. Ik zal het morgen nog eens opmeten (voor de zekerheid) en terug naar de winkel gaan.
3  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / North Gonzalez footpads asymmetrisch Gepost op: Juli 16, 2011, 21:17:05
Hoi,

Heb net een nieuw board gekocht. Een North Gonzalez 135cm board. Leek wel mooi, maar ik ontdekte net dat één van de footpads enkele centimeters dichter bij de uiterste rand van het board zit dan de andere. Hoort dat?

Dat lijkt me niet helemaal kloppen.  Terug naar de winkel?
4  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: kitesurfer dodelijk verongelukt Mauritius Gepost op: Juni 15, 2009, 21:43:27
Mijn Frans is niet al te best; hoe is hij precies verongelukt?
5  Algemeen / Trefpunt / Re: Beginnende kiter Den Haag Gepost op: Juni 14, 2009, 10:47:51
Ah, bedankt! Heb momenteel al 1 geinteresseerde uit Zoetermeer. Meer mensen zeker welkom!
6  Algemeen / Trefpunt / Re: Beginnende kiter Den Haag Gepost op: Juni 13, 2009, 15:13:42
Ah, ik dacht dat je wel met de spotfilters kon werken en dan in 1 keer de beginnersspots kon zien op de kaart. Dat werkt hier niet. Nu moet ik alle locaties aanklikken om te weten of het een beginnersspot is en ook om te weten waar het ligt Smiley

 Maar zo te zien lijkt noordwijk-noord de dichtstbijzijne beginnersspot voor een hagenees.
7  Algemeen / Trefpunt / Beginnende kiter Den Haag Gepost op: Juni 13, 2009, 14:47:15
Hoi, net klaar met de lessen en net m'n materiaal aangeschaft. Nu direct alleen het water opgaan lijkt me niet verstandig en daarom zoek ik iemand die zin heeft om mee te gaan kiten, het liefst ook een beginner.
Scheveningen schijnt geen goede beginnersplek te zijn. Weet niet wat de dichtsbijzijnde geschikte kitespot is (http://www.kitehigh.nl/spots lijkt het niet te doen) maar ik vermoed katwijk of noordwijk. Helaas heb ik zelf geen auto. Reageer of mail (wieri420@gmail.com).

8  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Switchblade Cabrina 2009 Gepost op: Juni 13, 2009, 10:34:46
Ik heb het hele spul aangeschaft. Switchblade Cabrinha 2009, board (ook een van Cabrinha uit 2009) en een mystic pak en trapeze. Kite zag er goed uit voor zover ik kon zien, katrollen werkten nog goed, geen lekken of grote slijtage aan lijnen of bevestigingspunten. Gelukkig mag ik het zooitje terugbrengen mocht er toch iets mee mis zijn.

Bedankt voor alle reacties. Nu heb ik het gevoel dat ik over goed materiaal beschik. Binnenkort maar eens naar 't strand Smiley
9  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Switchblade Cabrina 2009 Gepost op: Juni 10, 2009, 10:01:04
Bedankt voor de reacties! Ik ga binnenkort langs om het spul te bekijken. Hij heeft ook boards, pakken en trapezes waarvan veel uit 2009, en met een beetje geluk ben ik in 1 keer klaar onder de 1000 euro. Gelukkig is de verkoper wel iemand waarvan ik kan vertrouwen dat hij me niet met troep zal opzadelen.

Is een helm echt aan te raden voor in het begin? (Of droegen jullie ook alleen een helm tijdens de les?) Ik vond dat ding erg vervelend. Belemmerde het zicht en je kon een ander niet goed verstaan.
10  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Switchblade Cabrina 2009 Gepost op: Juni 09, 2009, 23:19:53
Bedankt! De Switchblade klinkt erg aantrekkelijk als ik dat zo lees. Bij de les adviseerde ze een 12m bow kite voor beginners met een gewicht tussen 75 en 105kg. Zelf ben ik 90kg dus het lijkt me wel ok.

Kan niet wachten om het materiaal aan te schaffen Smiley Wil alleen voorkomen dat ik straks 100m in de zee lig en erachter kom dat m'n materiaal het begeven heeft..
11  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Switchblade Cabrina 2009 Gepost op: Juni 09, 2009, 22:52:02
Hey,

Sinds een weekje klaar met kitesurflessen, nu het materiaal nog kopen.. Jeuzus wat duur allemaal, ik had beter punniken als hobby kunnen nemen.
Ik kan 2e hands een 12 switchblade cabrinha 2009 kopen en ik ben aan het overwegen om dit ook te doen. Omdat ik nog maar net begin en  0,0 verstand heb van de verschillende kitesurf kites en merken wil ik graag jullie mening horen. Wat is jullie mening over deze kite? Geschikt voor beginners? Doe ik hiermee een miskoop? Waar moet ik op letten als ik 'm aanschaf?

Wat is eigenlijk een "stopper ball"? (staat niet in het kitesurf termen topic)

Gerben
Pagina's: [1]


© 2002 - 2025 Kitehigh

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.