Zowel de voormalige vliegbasis @ Soesterberg als het voormalig oefenterrein "de Vlasakkers" zijn regelmatig opengesteld voor publiek.
Je hebt er alleen veel bomen staan en ik denk dat er niet echt sprake is van een "stabiel windje" . Op de Vlasakkers zijn ze wel regelmatig bezig met longboards.
Kitesurfers komen tegenwoordig uit alle hoeken en gaten van het land. Als je een beetje zoekt vind je al snel mogelijkheden om mee te rijden. Neem eens een kijkje bij dit forum onder het kopje "trefpunt"
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.