Ranking sportfinder op deze site

rocket man

Berichten: 1330
September 08, 2006, 16:22:37
edit2Rapporteer  
Wat vinden jullie hiervan:

Gezien de vele discussies mbt ongevallen, vereiste ervaring op verschillende spots etc.
en als een stap dat we hier op deze site met onze hersens bezig zijn:

Zou het handig zijn om de spotfinder van deze site met ranking te voorzien (bv 1 tm 5), 1 beginnersnivo (oostvoorne) 5 zwaar gevorderd (slufter), zet je er nog een kleurtje ( bv groen, geel oranje, rood) bij voor de duidelijkheid. Zet deze ranking er dan ook nog in de lijst boven "spots en windrichting". De nieuwelingen die zich dan via deze site gaan oriënteren krijgen dan al een smaakje, waar je kwa nivo het beste naartoe kunt gaan. Aan een van de moderators of webmaster, bied me hiermede aan om het cocnept op te zetten, mijn programeer vaardigheden zijn te slecht om het in zijn algeheel te doen.

Heb er een voorbeeldje bijgezet:
Dangerfield

Berichten: 380
Antwoord #1 September 08, 2006, 16:45:17
edit2Rapporteer  
Denk dat het sowieso een goed idee is om de spotfinder eens wat te updaten met actuele informatie, foto's en ja... een rating is een prima idee.
FlyGirl

Geen avatar

Berichten: 791
Antwoord #2 September 08, 2006, 17:22:12
edit2Rapporteer  
Prima idee maar komt toch echt allemaal aan op gezond verstand.
Neem Mirns, prima beginnersspot lekker ondiep, behalve met goede wind. Dan wordt het op dat  piepkleine strandje zo waanzinnig druk dat je geen gras meer ziet. En dan als beginner je kite launchen in die drukte..... Dus je kunt er wel iets aan doen maar het begint toch echt bij het gezond verstand.
Als je een beetje verstand hebt (en het ook nog gebruikt) weet je toch dat je als beginner niet naar de Slufter moet gaan. Maar als je gewoon weigert na te denken helpt niets meer..
kentyman

Berichten: 2093
Antwoord #3 September 08, 2006, 18:09:17
edit2Rapporteer  
goed idee!

het zou ook cool zijn als de spots op deze site worden geupdate met de officiele spots (geregeld door NKV), dus dat alleen legale / gedoogde spots op de kaart staan
AnalogePixel

Berichten: 249
Antwoord #4 September 08, 2006, 18:25:46
edit2Rapporteer  
Super idee Rocket man!!  (grinnik_kitesmiley)

Hehe nee ff serieus, vooral dat met die kleurtjes ondersteund het idee beter.
Net zoals op wintersport > blauw, rood en zwart  ThumpsUp

Dan kan je voor jezelf bepalen of je blauw, rood of zwart kan rijden..
Kevin

Berichten: 5381
Antwoord #5 September 09, 2006, 01:46:41
edit2Rapporteer  
Ik vind het ook een top idee Grin
Nino

Berichten: 333
Antwoord #6 September 09, 2006, 02:38:08
edit2Rapporteer  
Yes. Let's do it!
kitestertje

Berichten: 1132
Antwoord #7 September 09, 2006, 03:01:18
edit2Rapporteer  
.
« vorige volgende »
Ga naar:  


© 2002 - 2025 Kitehigh

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.