richard

Berichten: 381
|
ok, ik ben weg. Tot zo in Ouddorp
|
|
|
gebruikersnaam
Geen avatar
Berichten: 1202
|
13.40 is het hoog. Daarna dus weer afgaand. Ik dacht juist dat de stroming daar bij afgaand sterker werd, omdat de dam leegloopt en alles voor de zandbank langs weggaat. Is dat fout? Verder zou je met noorderwind (dus ook no) dan toch minder moeite moeten hebben om hoogte te houden? Wiij gaan iig. ook die kant op: rond 14.30 present. Ik ga liever bij het kleine parkeerplaatsje de duinen over, scheelt een stuk lopen. 
|
|
|
rich@rd

Berichten: 424
|
ik kom ook naar het mooie lange witte strand bij ouddorp, mn maat (beginner) en ik willen er rond 14.30 zijn! hopen dat het niet al te druk word zodat mn maatje rustig zn waterstart kan oefenen.
|
|
|
Elevation

Berichten: 1363
|
druk en ouddorp gaan niet samen, kijk maar uit dat je maatje niet ondersteboven wordt gereden door zo'n buggy... alhoewel, die kunnen weinig doen met NO op ouddorp...
|
|
|
rich@rd

Berichten: 424
|
mooi ka die lekker gaan lessen met zn rode fuel! ik ga hem wel aanraden om een zwemvest aan te doen!
|
|
|
JB - On The Edge

Berichten: 2731
Logs: 0 | 165 uur
|
Nou, was druk een stuk verderop, maar bij de Strandstoel waren we met 10 ofzo. Leuk varen in de poel....alleen nam de wind na 15.00 toch weer toe...dus was net te vroeg eigenlijk..maar goed...ga morgenmiddag voor de herkansing denk ik.
Alhoewel ik toch liever dichtbij zit...wellicht toch playa proberen...of Rockanje
|
|
|
Allard

Berichten: 67
|
Zo lekkere eerste sessie van het jaar weg, eindelijk vrij en wind. Oké wind kan beter, maar om weer lekker board gevoel te krijgen prima.
Was samen met mijn maat ook eerst bij de strandstoel Ouddorp opgegaan, echter door jongens van de reddingsbrigade werd verteld dat het hier niet werd gedoogd om te kiten.
Leuke plek Ouddorp, niet eerder geweest leuke plek en ontspannen sfeer.
|
|
|
Erik@Spijk

Berichten: 861
Logs: 0 | 459 uur
|
Ben vandaag helemaal naar Vrouwenpolder gereden. Aan het eind van de dag was de wind er bijna aanlandig, in het begin schuin aanlandig. Een ideale locatie voor ONO.
Was wel erg druk met kiters, veel bijna knuffels met andere kites gehad. Steeds ging er een kite naar 12 uur, behalve als ik benedenwinds zat.
Toch wel een goede dag geweest! Wel ver rijden.
|
|
|
Ron Rodeo

Berichten: 4486
Logs: 0 | 50 uur
|
Bij de "strandstoel" is nu inderdaad verboden.  staat slecht aangegeven zoniet helemaal niet??? Wat een stelletje klootzakken zijn die strandwachters, ze verzoeken mij om te vertrekken om dat het daar niet meer mag. o.k . geen probleem, ik wist het niet. Ik kwam toevallig als enigste net ff "aan de kant" om wat te drinken. ik zei nog "zorg dan dat zij ook weggaan" ( 2andere kiters) Ik ben zo vriendelijk om de regels te respecteren en in te pakken om naar de andere spot te rijden. Zie ik vanaf daar dus gewoon de hele middag nog steeds kites in de lucht op de verboden plek. De volgende keer als ik die gozer weer ziet ga ik hem eens goed de les lezen. als je 1 man wegstuurt, stuur dan iedereen weg en wees consequent, eikel! de volgende keer lap ik het aan m'n laars!! al die k*t regels die nergens op slaan. dan zal de politie mij van het water moeten halen. fok it. Oh ja, verder wel heeeeerlijk gevaren vandaag. 
|
|
|
Hard2Handle

Berichten: 3114
Logs: 0 | 432 uur
|
Vandaag een Underground wave board straples geprobeerd van Michiel.  Was echt een relaxed boardje om in de golfjes mee te spelen.  Heb altijd al zitten twijfelen om een wave board te kopen, maar nu weet ik zeker dat ik zo'n boardje ga kopen.  Ook een 2010 Skywalker boardje getest, vond het echt een smooth ride, ging erg goed door de chop, en minder spray. 
|
|
|
Allard

Berichten: 67
|
Eigenlijk raar, zeker gezien het feit dat ze met een jetski op het water waren. Hadden ze ook zeker de rest even kunnen aanspreken. Maar Ron verderop heb je je toch ook vermaakt?
|
|
|
Ron Rodeo

Berichten: 4486
Logs: 0 | 50 uur
|
Ja prima vermaakt hoor. liet me ff gaan daarnet. dat heb je weleens. zag idd regelmatig Jetski, die was dus ook van hun?
Sebas en Michiel waar zijn jullie nu geweest,.... slootje in de achtertuin? en wat jij nu hebt met je Skywalker heb ik met mijn nieuwe Zen. wat een heerlijk board! veel minder last van chop en opspatting. board duikt ook niet zomaar meer een golf in. geen enkele keer meer gebeurt.
|
|
|
The O

Berichten: 1931
Logs: 0 | 68 uur
|
Wat was het vandaag koud. Kwam rond 15u aan op playa super glad water, lekker windje, en max 5 mensen op het water. Beetje jammer dat ik mijn 7m niet bij me had want de wind werd op eens mega hard, was wel te doen met 11m maar bij unhooked mega hoog of ver met die wind. Ach, lekker gekite .
|
|
|
Allard

Berichten: 67
|
 Jawel, en dan zo lekker er tussen gaan varen.
|
|
|
The O

Berichten: 1931
Logs: 0 | 68 uur
|
nee mijn eigen playa want de rest bleef bij elkaar dus 10 bij 10m voor hun en de rest voor mij. lol
|
|
|
hijo del viento

Berichten: 2061
Logs: 0 | 777 uur
|
Ik ben er vaak geweest, en met opkomend tij wordt ik er niet zo enthousiast van...
Nou ik ben er ook niet echt enthousiast van geworden moet ik zeggen... Eerst mezelf weg laten sturen op dat 1e stuk Ouddorp daarna naar 2e gedeelte wat ik maar 1 grote klotsbak vond. Ook niet van die lekkere vlakken stukken tussen de waves zoals op de Sluf.... En mr ikstuurbijnaiedereenwegopmijnhippejetsk i bleef ook op dat andere gedeelte maar tussen de surfers door kloten!! Mag het daar soms ook niet of what's story??
|
|
|
richard

Berichten: 381
|
Ik zat ook 'verkeerd' bij de afslag van de strandstoel. Had geen zin in boete dus ben maar naar de volgende stek gegaan waar @hijo en @ron bezig waren.
In ieder geval even gevaren maar chop is niet echt mijn ding. Te a-relaxed maar goed. Je hoort mij niet klagen als er maar wind staat ;-)
|
|
|
Michiel.
Moderator

Berichten: 15917
Logs: 0 | 308 uur
|
Helemaal klote dat Ouddorp. Die poel was uberporno! Weer een spot minder. Het gaat wel hard de laatste tijd Vond het ok om weer ff strapless te oefenen vandaag, alhoewel ik mijn boardje een lange tijd nergens kon vinden. Had hem op het strand neergelegd en weg was hij  Daarna hetzelfde met mijn skywalker  Wie o wie morgen en waar? Ik kan wel ff een paar uurtjes vanaf het middaguur hakken ende zagen 
|
|
|
El Banditos

Berichten: 955
|
al een idee waar je morgen heen gaat michiel? Mijn broer en ik gaan ook weer ff, wat meer aan het einde van de middag wel
|
|
|
Michiel.
Moderator

Berichten: 15917
Logs: 0 | 308 uur
|
al een idee waar je morgen heen gaat michiel? Mijn broer en ik gaan ook weer ff, wat meer aan het einde van de middag wel
Ik moet wel die kleine aan het einde van de middag van de creche halen, dus kan het niet te laat maken (k#t files tegenwoordig staan al vanaf 15u op de A15 vanaf de maasvlakte naar Rotjeknort) Jullie "home" spot zal niet gaan gezien de windrichting. Ouddorp is zo lees ik hierboven ook begraven wat mij betreft. Lijkt me leuk weer ff met de Skywalker posse te kiten  Laten we morgen ff bellen 
|
|
|
hijo del viento

Berichten: 2061
Logs: 0 | 777 uur
|
Morgen maar ff op de playa kijken tussen 16 en 16.30 als het zo blijft!!!
Ff lekker knallen op die spiegel, vandaag ff genoeg klotsbak gehad....
|
|
|
JB - On The Edge

Berichten: 2731
Logs: 0 | 165 uur
|
SKywalker posse! Daar moet ik ook bij horen dan!!
Hahaha....wel apart dat ik dus de hele middag op verboden gebied heb gevaren. Heb meerdere mensen gezien die aan het werk waren en die jetski paar keer vlakbij gehad (toen de poel te leeg werd)...maar ben niet weggestuurd.
Die poel is idd wel porno, 10x zo groot als datie ooit op Sluf is geweest... Maar goed, heb morgen geen zin door te rijden, dus ga wel op Playa kijken....nog iemand vanaf een uur of 4???
|
|
|
|
Gewoon John

Berichten: 122
Logs: 0 | 30 uur
|
Mannen als het een beetje meezit in A'dam ben ik ook van de partij. Na vandaag een poging te hebben gedaan om een nieuw boardje aan te schaffen :-), maar weer naar de vertrouwde playa (en hopen zonder chop) kijken....nog iemand vanaf een uur of 4???
Check!! Alleen geen skywalker................
|
|
|