Dank jullie wel heren.
![ThumpsUp](http://www.kitehigh.nl/forum/Smileys/classic/thumbsup.gif)
Is inderdaad erg leuk om een filmpie in elkaar te draaien. Ga ik vaker doen. Ik neem mijn camera gewoon altijd mee naar de spots. Kunnen we daar ook filmen. Alleen maar leuk voor de kleinkinderen later. En voor onszelf natuurlijk.
![Grin](http://www.kitehigh.nl/forum/Smileys/classic/grin.gif)
De kites bevallen errrruuuuug goed Raymond. Ik vind het echt een topkite die Switch. Niet vanwege de prijs, maar ze varen ook echt super. Ze kunnen wel goedkoop zijn, maar als die zooi niet vaart, mogen ze het houden. Maar absoluut een heerlijke vlieger. De 8m ligt nog maagdelijk in haar tassie en wil ook graag uitgelaten worden. Die heb ik dus nog niet gevaren, maar volgens Peter en Herman vaart die ook te gek. We gaan het meemaken.
Hoe gaat het met jullie. Op jullie topic Mirns lees ik dat je best wel redelijk veel vaart dus met die progressie zit het denk ik wel goed. Vaart Bianca ook nog steeds
![Huh](http://www.kitehigh.nl/forum/Smileys/classic/huh.gif)