Ik ken gasten die in een rolstoel zitten en mij er aan alle kanten uitzwemmen. Ok , ik ben niet meer zo'n broekie Gaaf dat deze vent zoveel lol kan beleven aan onze sport!
Was 2 jaar geleden op Cabarete. Daar was een vent zonder benen die op zijn board zat. Hij sprong er ook nog mee.Heb hem afgelopen jaar daar niet gezien.
geweldig. wordt altijd heel blij als ik dit soort vastberadenheid zie!
tijdje geleden ook een video gezien van een gast die voorheel lekker kon golfsurfen, toen tot aan zijn armetn verlamd raakte en nu bet behulp van zijn matn toch af en toe een golfje kon pakken.
respect vor zo'n kerel, en zeker ook voor zijn vrienden die hem toch maar altijd helpen. je leert ze wel kennen dan.
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.