Nicolas

Berichten: 914
|
damm had ook moeten gaan dan
|
|
|
arjanschip

Berichten: 311
|
Morgen nog mensjes op krabbendijke?
|
|
|
Nicolas

Berichten: 914
|
was er dan wind vandaag?
|
|
|
arjanschip

Berichten: 311
|
ja genoeg om te varen van 1 tot 3 ongeveer
|
|
|
kitebart

Berichten: 431
|
vrijdagavond krabbendijke ? of te laag water
|
|
|
Nicolas

Berichten: 914
|
Gaat er iemand morgen vanaf 4 uur ? Ik ga mss na het studeren ... of mss Vrouwenpolder avondsessie, weet het nog niet. Denk eerder Krabje
|
|
|
kitebart

Berichten: 431
|
Het is pas hoogwater tegen de avond .......
|
|
|
Jarno
Geen avatar
Berichten: 2272
|
met wat voor wind / getij kan je varen op krabbendijke? En waar precies varen jullie dan?
Ik kom uit breda en ga meestal naar de grevelingendam, soms vrouwenpolder en soms brouwersdam, maar ik geloof dat krabbendijke dan toch een stuk dichterbij gaat zijn...
|
|
|
Nicolas

Berichten: 914
|
Ja stuk dichterbij voor een kleine sessie. Beste is met hoogwater of tussen een overgang edit: beste is tijdens een overgang van laag naar hoog 
|
|
|
NW

Berichten: 159
|
Up
|
|
|
kitebart

Berichten: 431
|
Waar vandaag ? grts Bart
|
|
|
|
|
kobrin

Berichten: 944
Logs: 0 | 240 uur
|
Vandaag ben ik gaan kiten bij Rilland in de regio Zeeland, een klein spotje vlak bij de Belgische grens.
We hebben er staan praten met iemand van de waterstaat, er zitten zeehonden en daarom gaat het verboden worden voor ons om er te kiten.
Maar eigenlijk komen we nooit in de buurt van de zeehonden, er wordt al 6 jaar gekite, geen ongelukken, geen afval,geen overlast voor de zeehonden en bijna geen vogels.Wat verder ligt de haven van Antwerpen.
Valt er iets te ondernemen om de spot open te houden, het is geen officiële spot, maar momenteel staat er nergens aangegeven dat je er niet mag kiten.
Help please..
|
|
|
kitebart

Berichten: 431
|
Gaat er morgen iemand naar de oesterdam ?
|
|
|
Nicolas

Berichten: 914
|
zeehonden aan de zimmerman? 
|
|
|
kobrin

Berichten: 944
Logs: 0 | 240 uur
|
Yep, als je met je gezicht naar het water staat, rechts ad zandbank. Meestal zitten ze achter de bocht en merk je ze niet eens op.
|
|
|
onnoveerhoek

Berichten: 15
|
mensen van plan om op dinsdag 23-09 te gaan kite op krabbendijke??.. het gaat waaien  en het is noord dus... ik ben nog een beginner... mare ik kom uit kruiningen ligt vlakbij krabbendijke..
|
|
|
Nicolas

Berichten: 914
|
Iemand die Woensdag 8/10 gaat vanaf 16u? mits goede wind
|
|
|
kitebart

Berichten: 431
|
Ik zou wel willen maar mag nog twee weken niet kiten wegens blessure. damn net nu er zoveel wind is 
|
|
|
|
Nicolas

Berichten: 914
|
vandaag blaast het wel een beetje... mss in de late middag dan naar Krabbendijke als er nog wat deftige wind staat!
|
|
|
onnoveerhoek

Berichten: 15
|
Dragen jullie schoentjes tijdens het kite op krabbendijke of de oesterdam?? Krabbendijke is tog een vlakke spot?? of kan het er ook wel is choppy zijn ?? en we blijven hopen op goeie wind 
|
|
|
Nicolas

Berichten: 914
|
Krabbendijke is beetje choppy. Flat is het nu ook weer niet. Normaal zijn schoentjes niet meteen nodig, maar met de kou mss wel nu... Oesterdam wel schoentjes.
|
|
|