Hoewel steeds meer websites en apps deze info bieden, blijft het mooi dat dit tegenwoordig allemaal beschikbaar is. In den beginne van de sport hadden we praktisch niets, en was het op goed geluk naar het strand Er is heel veel verandert de afgelopen 16 jaar!
Net bekeken op mijn telefoon. Kan er niet echt enthousiast over worden. Veel te veel klikken en scrollen om een plaats te zoeken. Zie het nog niet als verbetering
Een plaats zoeken? Zo nauwkeurig is het allemaal niet hoor.. Gewoon de kaart van NL bekijken en dan +3 en die slider heen en weer trekken. Fantastisch! Echt wel veel beter als die animated gif uit de jaren 80
Veel vernieuwing de laatste tijd, KNMI, Windfinder ... maar zou liever betere voorspellingen zien. Zoals afgelopen weekend was een ramp qua voorspelling. Is soms ook lastig in te schatten maar dat het elk uur wat anders is wordt je niet echt blij van.
Misschien toch maar weer naar boekwinkel voor de Enkhuizer Almanak