Laat berichten zien
Pagina's: 1 2 3 [4]
76  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: just startin'! Gepost op: Januari 25, 2005, 10:52:11
Zoals je hebt kunnen lezen zegt vrijwel iedereen hetzelfde: les nemen  ->
Veiligheid voor jou en voor anderen staat op nummer 1.

Over welke kite je het best kunt kopen zeg ik niets, dat kunnen de anderen veel beter en je ziet al een aantal tips staan. Zoek eens naar kite- types en prijzen op de tweede hands sites en kijk dan op het forum wat er over die kites gezegd wordt. Geeft je een redelijk beeld van wat wel en wat niet handig is.
Daarmee krijg je ook een realistischer idee van wat het ongeveer moet gaan kosten (300 zal niet lukken).

Kun je niet samen met een vriendje een setje aanschaffen om de prijs te drukken? *
77  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Site met goede theorieles Gepost op: Januari 24, 2005, 13:58:54
DVD'tje kijken. Er zijn goede DVD's waarop een en ander wordt uitgelegd. Zie je meteen de beelden erbij. Wel zo handig en lekker veilig achter je buis.

Zelf heb ik Boost een tijd geleden gekocht. Maar er zijn vast wel meer en betere.

Iemand suggesties? ->
78  Algemeen / Buitenland & Travel / Re: Sharm el Sheik, is dat wat? Gepost op: Januari 20, 2005, 16:11:41
Voor Fuerte, bij Sotavento, check deze site:
http://www.rene-egli.com/2005/htm/de/statistik-ws.htm

Let wel op dat deze cijfers, door de speciale ligging, alleen voor deze spot gelden dus niet zonder meer vanuit gaan dat het voor het hele eiland zo is.
Hoewel het daar wel erg vaak goed waait. 8)
79  Algemeen / Buitenland & Travel / Re: Sharm el Sheik, is dat wat? Gepost op: Januari 20, 2005, 15:00:01
Sharm el Sheik ben ik geweest om te duiken. Dat is prima maar Kitesurfers heb ik daar toen in november niet gezien. Langs de kant ook veel plaatsen waar je niet met blote voeten kunt staan.
Hurghada is een prima spot. .^
80  Army of KiteLounge / KiteLounge / Re: Ik weet het niet meer..... Gepost op: Januari 18, 2005, 11:24:10
Helemaal niets mis mee om gewoon nieuw materiaal te kopen als je je dat kunt vervoorloven. Kun je je op dit forum en in de winkel laten voorlichten en hoef je niet op te letten of er (voor jou moeilijk zichtbare) schade aan het materiaal zit.
Als het je niet bevalt dan verkoop je je gear gewoon weer op dit forum of ruil je het weer in. Kost je misschien iets meer maar heeft zo z'n voordelen.

Zo profiteren de andere kiters weer mee van jouw tweedehands spul. .^
Moet je er wel netjes mee omgaan hoor..... Wink
81  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: dvd "complete kiteboarding guide" Gepost op: Januari 18, 2005, 11:09:35
Tijdje geleden "Boost" gekocht. Geeft goede instructie voor beginners maar ook interessant daarna.
Verder leuke beelden met gave acties. .^
82  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Ik wil weer!!!!!! Gepost op: Januari 17, 2005, 17:50:54
beginner toch.. Is slufter dan wel verstandig?

Dat vroeg ik mij ook al af. Ik ben ook een beginner en dacht dat de slufter dan niet zo geschikt is.
Of kan ik het daar wel gewoon proberen?
Is het er met laag water veiliger/makkelijker?
83  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Surfshops en zo ff lezen......... Gepost op: Januari 17, 2005, 11:44:27
Uit al hetgeen hierboven (en bij het item windsurf.de?) is gezegd kun je volgens mij concluderen dat het altijd van belang dat je de winkel waar je wilt kopen een beetje kent. Of het nu gaat om goede prijzen, garantie of advies.
Kennis van zo'n winkel krijg door met vriendjes te praten, door kitehigh goed te lezen en/of door loyaal te zijn aan die winkel.

Mijn persoonlijke ervaring is dat het advies dat in verschillende winkels wordt gegeven nogal eens uiteen kan lopen en niet zelden tegenstrijdig is. Dat heeft alles te maken met de capaciteiten van de verkoper maar ook met zijn belang. Natuurlijk moet dat laatste een tevreden klant zijn want dan zal je daar in de toekomst vaker aan kunnen verdienen. Maar dat belang kan zich ook uiten in een advies dat is gebaseerd op iets wat hij graag wil verkopen i.p.v iets dat beter bij jou past.

Kortom: gewone shop, webshop of combinatie daarvan, ieder heeft zijn eigen kenmerken. Gelukkig kan ieder voor zich bepalen waar hij koopt. En laten we elkaar vooral tips en hints blijven geven zodat we de juiste keuzes kunnen maken. 8)
84  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: prijzen op BOOT Gepost op: Januari 17, 2005, 10:55:01
Hee Joey,

Ik ben er gisteren geweest. Het viel mij zwaar tegen wat ik daar op kitesurf gebied heb gezien.  Sad
Maar dat kan ook best aan mijn verwachtingen liggen.
Het is al enkele jaren geleden dat ik er was, maar toen zag je vrijwel alle bekende merken die hun nieuwe materiaal daar presenteerden. Daarnaast zag je dan enkele shops die hun overjarige stuf in de aanbieding deden. Dan kreeg je een goed inzicht in de nieuwe gear en kon je kiezen of je die kocht of dat je toch die van het voorgaande jaar wilde kopen.
Nu lijkt het wel één grote uitverkoop marktplaats van overjarig materiaal dat ook nog eens voor het grootste deel uit windsurfmateriaal (en wakeboards) bestaat. Bij een enkele shop zag je er ook wat nieuws tussen liggen maar van een overzichtelijke presentatie van de verschillende merken was totaal geen sprake.
Nogmaals: het kan ook aan mijn verwachting liggen. Undecided
Wanneer je op koopjes uit bent en bereid bent om bij alle aanbieders tussen het materiaal door te snuffelen dan heb je er misschien wel wat aan. Ik heb niet zo goed op de prijzen gelet dat ik je nu een aantal voorbeelden kan geven, maar ik kreeg de indruk dat je ook voordelig uit kunt zijn wanneer je aanbiedingen van reguliere shop afloopt.

Ben wel benieuwd naar reacties van anderen die er zijn geweest.  8)
85  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: windsurf.de? Gepost op: Januari 14, 2005, 14:47:49
Ik ben het met Duffeamp eens dat windsurf.de waarschijnlijk met hoge volumes, lage marges en lage kosten werkt.

Maar ItsMe.Erik heeft toch wel een punt met zijn opmerking over die (kunstmatig) hoge prijzen. Want ook in Nederland zouden (internet)winkels volgens hetzelfde concept als windsurf.de kunnen werken en daardoor de prijzen kunnen verlagen. Volgens mij kan het niet zo zijn dat de meerprijs in Nederland volledig in de service zit.

Ik heb toch wel het idee dat de marges hier behoorlijk aan de hoge kant zijn. Undecided
86  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: windsurf.de? Gepost op: Januari 14, 2005, 12:12:54
Ik heb het afgelopen jaar een kite bij windsurf.de gekocht en dat ging zonder problemen. Op de factuur geven ze hun IBAN nummer weer, dat van belang is bij het overmaken van het bedrag.

Net nadat ik het geld had overgemaakt kreeg ik toevallig van hun een mailing waarin de prijzen weer waren verlaagd, ook van de kite die ik daar had besteld. Even mailcontact met ze gehad waarin ik vroeg om de factuur alsnog aan te passen aan de nieuwe (lagere) prijzen en dat deden ze zonder problemen.
Hoezo slechte service !  .^
Met de kite heb ik geen problemen gehad dus ik kan niet zeggen hoe de service is wanneer daar iets mee mis is.

De prijzen schelen echt behoorlijk met Nederland en ik geloof niet dat je die in Nederland zover omlaag kunt lullen dat ze in de buurt van de windsurf.de prijzen komen. De prijsverlagingen die wij in de loop van het jaar in Nederland zien, die hebben ze in Duitsland gewoon al enkele maanden eerder.
Maar ja, iedere koper heeft andere wensen m.b.t. prijs, service, informatie, entourage met koffie e.d. dus laat ieder maar op basis daarvan zijn keuze maken.
  8)
87  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re: Poll: Aan welk kitemerk ben je trouw? Gepost op: Januari 11, 2005, 16:20:47
Naish, tot nu toe.
Ik heb momenteel maar twee kites, maar wanneer ik andere koop dan zal ik Naish wel steeds in overweging nemen.
88  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re:Ultieme 5th test. Gepost op: Augustus 24, 2004, 17:18:14
Mail voor tekening,

Alle lijnlengtes, stoppers, materialen
Save some bucks and DIY ;D ;D ;D

Maarten,
Kun je die tekeningen e.d. ook naar mij mailen?
Ik hou wel van zelfbouwen en geld besparen;-)
groet,
Frank
frankengel@tiscali.nl
89  Stijlen / Discussie / Algemeen / Freeride / Re:Oostvoorne gaat sluiten! Stem tegen! Gepost op: Juli 16, 2004, 00:01:30
Heeeel jammer als het autostrand wordt gesloten.
Het is een ideale en vooral veilige plek om te leren kitesurfen. Alle beginnende kitesurfers zouden dan naar andere locaties langs de kust en binnenwater moeten uitwijken.
In tegenstelling tot het autostrand zijn daar meestal veel recreanten aanwezig, hetgeen ieders veiligheid zeker niet ten goede zal komen.
Ik begrijp niet hoe men tot dit besluit heeft kunnen komen en wat daarvan de motivatie is.

Laat het autostrand gewoon open blijven !!!
Pagina's: 1 2 3 [4]


© 2002 - 2025 Kitehigh

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.