SPits vorige week

Marco01

Berichten: 21
Augustus 11, 2006, 01:58:01
edit2Rapporteer  
Quote ( was overigens een reactie bedoeld op telegraaf 10 augustsus, maar ging wat fout )

Stond vorige week een foto in de spits van de wake/ ski board baan in almere dat kiters hier druk aan het kiten waren en grote sprongen maakten ( naar aanleiding van lange warme periode ) dat er meer wind kwam.

Tuurlijk Kiten op een wake / ski baan waar de kabels bovens het water lopen voor het voortslepen van de skieers en wakerboardes  Huh Huh Huh.

Zo zie je maar weer met de kranten hahahaha
Erik de Berik

Berichten: 641
Antwoord #1 Augustus 11, 2006, 03:49:09
edit2Rapporteer  
Veel kiters gaan waken op hun kiteboard als er gebrek aan wind is :Smiley
Marco01

Berichten: 21
Antwoord #2 Augustus 11, 2006, 04:56:25
edit2Rapporteer  
Ja maar niet met een Kite :-) , op een wake board baan
Dikkiedik

Berichten: 298
Antwoord #3 Augustus 11, 2006, 18:38:20
edit2Rapporteer  
De foto was ook van een wakeboarder, dat was echt een dom bericht idd
JB - On The Edge

Berichten: 2731
Logs: 0 | 165 uur
Antwoord #4 Augustus 12, 2006, 20:14:04
edit2Rapporteer  
Ja! Las het ook.
Heb zelfs nog een mail gestuurd naar Spits. Dat het zo dom was!

Vooral dat de fotograaf wel een half uur had staan kijken naar de hoge sprongen enzo...nou! Als je na een halfuur nog niet door hebt dat ze aan een koord hangen en niet aan een kite! Hoe blind ben je!?
« vorige volgende »
Ga naar:  


© 2002 - 2025 Kitehigh

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.