Welke Flysurfer?

Nick_kite

Berichten: 8
Juli 11, 2011, 21:57:44
edit2Rapporteer  
Beste,
Heb Zondag een Flysurfer Speed 3 12m (DLX) geprobeerd en dat beviel mij wel. ThumpsUp
Nu had ik zelf mijn oog laten vallen op een Flysurfer Psycho 4 12m (DLX). Welke kan ik het beste nemen? Doe graag oldschool en freestyle.
Weet iemand de verschillen van deze vliegers? Huh

Alvast bedankt voor het meedenken.

Groeten Nick
Morres

Berichten: 9427
Antwoord #1 Juli 11, 2011, 21:59:36
edit2Rapporteer  
mail ff naar eddy (versusshop.nl, denk dat die het beste advies kan geven)
Nick_kite

Berichten: 8
Antwoord #2 Juli 11, 2011, 22:05:25
edit2Rapporteer  
mail ff naar eddy (versusshop.nl, denk dat die het beste advies kan geven)

Ga ik doen ;-)
Flyingtrunkie

Berichten: 1804
Antwoord #3 Juli 11, 2011, 22:45:57
edit2Rapporteer  
freestyle en oldschool zijn eigenlijk 2 verschillende disciplines.
Ga je voor oldschool (gigantische hangtime en trager als het gaat om rotatiesnelheid) dan moet je voor een Speed gaan. Dit is tevens een hele goede lowendkite. Ook is dit meer een 'park 'n ride' kite

Ga je voor freestyle, kies dan de Psycho, deze is veel wendbaarder en draait dan ook makkelijk om zijn eigen as, en heeft ook zeker een goede hangtime, maar kan wat dat betreft echt niet aan de speed tippen. De spycho vraagt, in tegenstelling tot de Speed, om bewogen te worden.
« vorige volgende »
Ga naar:  


© 2002 - 2025 Kitehigh

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.