Alferink
Berichten: 1730
|
Ziet er strak uit, is dat gewoon een print die eronder zit?
|
|
|
oz
Berichten: 324
|
Nope, Carbon baby, met een houten kern als core....vipertje is een print..
Ltr, OZ.
|
|
|
prokiter
Berichten: 829
|
Heyy, Haleluja man.......in 1 woord...WOUW. Echt te gek man. He je hebt je rail mooi aflopend naar de tip....hoe heb jij dit gefreest? Mogen we wat speceficaties......is wel een copie, maar het gewicht zal toch anders zijn....en wat is je layup en je kern materiaal...???? Greetings...Pro Kiter.... (hangloose_kitesmiley)
|
|
|
raven_kites
Geen avatar
Berichten: 2
|
That's my Baby! Sweet... Ik wil hem met de voetbanden erbij zien. Eigenlijk wil ik er gewoon as zaterdag ermee gaan varen. Ik kan niet wachten...Later...
|
|
|
oz
Berichten: 324
|
@ prokiter, rails gefreest met een "progressieve" 3d shapetafel, i.e. met gekromde balken ipv rechte....jammer dat ik er geen patent op heb Verder Karuba kern, 200 gr Koolstof met een paar lagen glas. Flex identiek aan die van de thorn, gewicht 2.2kg. Rails zijn van forexxx Gr. Jimmy L.
|
|
|
LeonB
Berichten: 2087
Logs: 0 | 28 uur
|
Tsjezus Ozzy, wat een productie!! Waar haal je de tijd vandaan!! Klasse dude! Errug strak!!
|
|
|
xav
Geen avatar
Berichten: 352
|
Wat is een progressieve shapetafel?????????
Nu je er toch geen patent op hebt, kun je het geheim van de smit niet een beetje uitleggen hier?
Is dit board overigens ook zonder isocap toplaag?
|
|
|
Morres
Berichten: 9427
|
altijd topboards maak je OZ
|
|
|
|
Jolien.
Berichten: 1152
|
Dammn.. wat een gaaf board! Heel profi, super man Ga zo door
|
|
|
oz
Berichten: 324
|
Dit boardje heeft wederom een toplaag van isocap, alleen de clear versie. Gelukkig had ik er ng wat van liggen toen ik de specifieke wensen hoorde van Rob. Nu maar wachten op wind! Op het boardje komen de liquid force pads en straps....mjam, mjam.
Groet OZ.
|
|
|
oz
Berichten: 324
|
@xav
voor min 3d shapetafel gebruik ik twee balken waarvan ik het eerste gedeelte horizontaal heb. Vanaf de laatste bout (richting Tip) buig je a.d.h.v. een vleugelmoer de balken naar de gewenste board dikte bij de tip. Door deze aktie verkrijg je dus een vloeiend verloop van dik in het midden naar dun bij de tippen.
Mijn brug is in het middengedeelte vlak, zodat mn tipjes vlak zijn zonder dekkromming (betere flex) zodra je dan gaat frezen naar het midden van het board (waar die breder is) krijg je een prachtige dekkromming.
Hasta la vista Baby!! OZ.
|
|
|
® € M © 0
Berichten: 406
|
Heej wat doe je met al die boards ?
|
|
|
oz
Berichten: 324
|
Ophangen Verkopen natuurlijk! Ltr.
|
|
|
Gwensio
Berichten: 728
|
wat mag dit boardje kosten dan?
exlusief pads/straps/vinnen
|
|
|
Lex
Berichten: 4827
|
ja daar ben ik ook wel benieuwd naar
|
|
|
D1is
Berichten: 376
|
en ik al helemaal!
|
|
|
D1is
Berichten: 376
|
trouwens wat is de toplaag? alleen carbon of ok iets van 'n lak erverheen?
d1is
|
|
|
Mr T
Geen avatar
Berichten: 5
|
Mr OZ, netjes hoor.. zoals je weet kom ik net terug uit China daar zijn ze "meesters in het kopiëren"
Zit toch zeker wel iets van Chinees bloed in je....:-)
Vrijdag gesprek en ik denk wel dat ze akkoord gaan.. anders ben ik lastige niet en neem ik wel genoegen met zo'n design.. haha.. je gaat het horen!
Grtjes
T
|
|
|
globe kan niet slapen
Gast
|
Damn Ozzie..
Ga je snel mailen!
|
|
|
oz
Berichten: 324
|
Laatste paar pica's voordat hij morgen het ruime sop kiest.... Liquid force padz en strapz maken het contrast lkkr zou ik zo zeggen. Enne, Rob, eat your heart out!! Tot morgen OZ.
|
|
|
Elevation
Berichten: 1363
|
waar haal je die pads osje ?? wil ze ook wel eens proberen..
|
|
|
oz
Berichten: 324
|
Xwatersports,
mail Harm ff, die heeft net 10 setjes binnen!!
OZ.
|
|
|
|